Настав час назвати трейдерів, які дісталися призової зони в нашому івенті до Дня біткоїн-піци.
Slice Wars завершився. Дякуємо всім, хто долучився до івенту, збирав бали через спотову торгівлю та Earn і боровся за місце у фінальному лідерборді.
Топ-5 переможців:
🥇1 місце — d*****n — 500 USDT
🥈2 місце — i*****r — 300 USDT
🥉3 місце — k*****7 — 100 USDT
🏅4 місце — c******v — 50 USDT
🏅5 місце — A*****5 — 25 USDT
Окрім топ-5, ще п’ять учасників також отримали менші призи за свої результати в івенті. Перевір свою електронну скриньку та приватні повідомлення, щоб отримати подальші деталі щодо розподілу призів.
Ще раз дякуємо всім, хто взяв участь у Slice Wars і допоміг зробити цей івент активним, конкурентним і захопливим.
Конкурси проводяться на спотовій платформі EXMO.com. Ми залишаємо за собою право дискваліфікувати трейдерів від участі в розіграшах, якщо вони виконують власні ордери, використовують API-ботів, корпоративні акаунти (наприклад, обмінний сервіс) або мультиакаунти (дозволено участь лише одного акаунту кожного трейдера), а також здійснюють інші дії, заборонені Правилами користування та Угодою користувача EXMO.