Дізнайтеся, як створити біткойн-гаманець, в чому різниця між різними типами біткойн-гаманців і який краще вибрати новачкові?
У кожного, хто вперше вирішив придбати біткойн-гаманець, виникає питання – де краще зберігати куплені біткойни і як вибрати надійний, зручний і безпечний біткойн-гаманець?
Давайте спробуємо розібратися, як створити біткойн-гаманець, в чому різниця між різними типами біткойн-гаманців і який краще вибрати новачкові?
Біткойн-гаманці можна просто розділити на дві категорії – локальні та онлайн-гаманці.
Локальний біткойн-гаманець ведеться на пристрої користувача: найчастіше на комп’ютері чи смартфоні. Іноді для цього вибирають спеціалізовані пристрої: апаратні гаманці на кшталт Ledger, Trezor або Keepkey. Якщо ви хочете створити локальний біткойн-гаманець, вам потрібно завантажити та встановити певне програмне забезпечення для комп’ютера. Якщо ви хочете створити так званий «важкий» біткойн-гаманець, вам також доведеться завантажити блокчейн вагою в кілька сотень Гбайт. Іноді процес «важкого» завантаження гаманця може зайняти кілька днів. На щастя, це не випадок «легкого» встановлення гаманця.
У випадку з онлайн-гаманцем існують сервіси, що надають до нього доступ. Це: певний Інтернет-сервіс, вузькоспеціалізований веб-сайт для зберігання біткойнів або криптовалютна платформа, де користувачі можуть купувати, продавати та зберігати криптовалюту. У фізичному сенсі файл гаманця зберігається на серверах згаданих джерел. Управляти онлайн-гаманцем можна як за допомогою клієнтсько-програмної програми, так і за допомогою інтернет-браузера на пристрої власника біткойнів. Якщо ви хочете створити онлайн біткойн-гаманець, вам необхідно зареєструватися на певному інтернет-сервісі. Іноді вам потрібно завершити заплутаний процес перевірки. Однак існує ряд сервісів, що надають біткойн-гаманці після простої реєстрації . Це якраз у випадку з авторитетною та надійною платформою для торгівлі криптовалютою EXMO.
Якщо користувач технічно недосвідчений або часто забуває свої паролі, локальний біткойн-гаманець не зовсім підходить для зберігання біткойнів. Якщо ви забудете контрольну фразу «засвітити» біткойн-гаманець, ваші біткойни будуть втрачені назавжди. До речі, якщо «важкий» файл біткойн-гаманця буде втрачено через поломку або зламу ПК, то будуть втрачені і біткойни. Недосвідченому користувачеві рекомендуємо використовувати онлайн-сервіси для збереження своїх біткойнів. Тут важливо зазначити, що ця послуга має бути технічно надійною, стійкою до тріщин і, звичайно, авторитетною.
Платформа криптовалюти є чудовою альтернативою біткойн-гаманцю. Якщо ви подивитеся на крипто-платформу EXMO, ви побачите, що ви можете не тільки купувати різні криптовалюти на EXMO, але й зберігати їх у своєму обліковому записі платформи.
EXMO – це авторитетна, проверена часом і захищена від злому крипто-платформа, що забезпечує зручний інтерфейс, який також можна використовувати як сервіс криптосховища. У фізичному сенсі біткойни зберігаються в «холодних» офлайн-гаманцях EXMO, що робить їх оптову крадіжку практично неможливою. Додаток двофакторної аутентифікації для захисту вашого облікового запису є ще однією важливою перевагою EXMO.
Мається на увазі, що кожен раз, коли ви хочете керувати своїм обліковим записом, вам потрібен окремий SMS-код, надісланий Google Authenticator, крім звичайного пароля. Ефективність використання гаманців EXMO безсумнівна: ви можете обміняти одну криптовалюту на іншу, продати, купити або вивести біткоїни в кілька кліків.
Простіше кажучи, біткойн-адреса ідентифікує певний біткойн-гаманець. Якщо ви очікуєте біткойн-платіж (або ви хочете зняти біткойни), вам просто потрібно повідомити відправнику адресу вашої біткойн-гаманця. Коли ви надсилаєте комусь біткойни, єдине, що одержувач буде знати про цю операцію, це ваша унікальна біткойн-адреса.
Хоча кожна адреса пов’язана з певним біткойн-гаманцем, кожен гаманець може мати більше однієї адреси. Користувач може створювати додаткові адреси для свого гаманця знову і знову. Після цього останні транзакції надсилатимуться з «найсвіжішої» адреси.
Транзакції (перекази) в системі біткойн також мають свої ідентифікатори (id) . Ідентифікаторами є рядки з 64 символами, включаючи цифри та літери; кожна транзакція відповідає унікальному ідентифікатору (також званому хешем транзакції). Хеші транзакцій можна застосовувати для пошуку транзакцій у будь-якій базі даних біткойн.
Тепер настав час поговорити про безпеку вашого біткойн-гаманця.
Будь ласка, обов’язково слідкуйте за нашими оновленнями на платформі EXMO, в розділі «Новини» та через офіційні канали: Telegram , Facebook , Twitter .