Переглянути усі Статті

Як знайти слушну акцію для торгівлі всередині дня

Найскладніше у трейдингу на фондовому ринку США – пошук акції для короткострокової торгівлі. У цій статті ми розповімо, як обрати компанію, акції якої зможуть показати непогані рухи всередині дня.

Метод, описаний нижче, ідеально підходить для внутрішньоденної торгівлі та частково для свінг-трейдингу. Денні трейдери (дейтрейдери) входять та закривають свої позиції на денній основі, лише зрідка утримуючи позиції протягом ночі. Торгівля всередині дня передбачає відкриття від 5 до 10 угод на добу. Дейтрейдери працюють на таймфреймах від 5-хвилиного до годинного графіка.

Перш ніж торгувати акціями, варто вибрати свій торговий стиль.

Потім необхідно:

  • Прочитати новини.
  • Перевірити економічні дати.
  • Знайти інформацію про компанії, які подають звітність у вибраний вами торговий день (якщо це сезон звітів).

Ресурси з інформацією

Після перевірки новин трейдер готовий шукати акції, які можуть вистрілити цього дня. Найпопулярніший ресурс для пошуку та фільтрації акцій – Finviz.com. Це аналітичний сайт, в якому зібрана максимальна кількість інформації про будь-яку публічну компанію: новини, звіти, економічні дати, система фільтрів, технічний аналіз та багато іншого. Можна використовувати інші ресурси з подібним функціоналом.

Налаштування фільтрів

Щоб скористатися пошуковим ресурсом, натисніть у верхньому полі на “Screener”. У цій вкладці можна вибрати як фундаментальні, так і технічні фільтри для пошуку. Рекомендується починати з All. Після цього відкриється вікно з безліччю фільтрів для налаштування.

Внутрішньоденний трейдер повинен звертати увагу на такі показники акції:

  • Country – встановіть USA.
  • Gap – тут потрібно налаштувати відсоток гепа від 0% до 20%, або вибрати – Gap UP/Gap Down.
  • Relative Volume – рекомендується ставити фільтр вище 1.
  • Average Volume – для внутрішньоденного трейдера важлива ліквідність, тому потрібно встановити фільтр на позначку понад 2 млн.

Після цих дій перед вами відкриється список акцій, які підпадають під задані характеристики. Далі настає наступний етап.

Що робити зі списком акцій?

Виконайте технічний аналіз кожної акції з фільтра. Для цього потрібно:

  1. Намалювати цінові рівні та трендові лінії.
  2. Провести свічковий аналіз.
  3. Оцініть технічні індикатори, які ви використовуєте у своїй торговій системі.

Після всього цього у вас залишиться в рази менше компаній. Достатньо буде 10-15 різних акцій. Ця вибірка на випадок, якщо ваш план не спрацює та акція піде не в той бік.

Сформований список тікерів варто записати в блокнот або електронний документ/таблицю. Напроти кожної компанії вкажіть:

  • Таргет.
  • Об’єм позиції.
  • Ціну входу.
  • Стоп-ордер.
  • Цінові рівні (необов’язково).
  • Якщо компанія звітує, то потрібно вказати коли (After Market Close або Before Market Open).

Всі ці записи робляться на основі виконаного вами технічного та фундаментального аналізу. Під час відкритої торгової сесії необхідно чітко дотримуватися складеного плану та торгувати за ним.

Висновок

Знайти акцію для внутрішньоденної торгівлі просто завдяки величезній кількості корисних ресурсів. Не варто обмежуватись описаними фільтрами, експериментуйте. Налаштуйте Short Float, P/E, Volatility, Beta і таке інше. Створюйте свої правила пошуку акцій та діліться з ними у нашому чаті.

Пошук акцій для внутрішньоденної торгівлі – заняття нелегке, оскільки потребує досвіду та часу. Але на основі знайдених акцій, трейдер формує свій торговий план, якого він має дотримуватись. Знайти хорошу акцію – 80% успіху. Безпосередня торгівля займає набагато менше часу та сил. Проте успішні трейдери завжди мають добре підібрані акції та готовий план дій.

Ознайомитись із часом роботи фондового ринку.

 

 

До EXMO Margin